Şeker Bayramı Selanik Kavala Turu
4 GECE 5 GÜN
 
Kadıköy Evlendirme Dairesi
 
SELANİK-METEOR-KAVALA
 
1228.49 TRY
 
ODA KAHVALTI
 
LÜX TRAVEGO OTOBÜS
 
Şeker Bayramı Selanik Kavala Turu
FİYAT HESAPLA
Giriş Tarihi Kişi Sayısı 1. Çocuk 2. Çocuk  
TUR GENEL TANIMI
Şeker Bayramına Özel Selanik Kavala Turu
BENZER GEZİLER
Almanya & Polanya Turu
Almanya & Polanya Turu
2771.81 TL Kişi Başı
15.04.2021
Almanya & Polanya Turu
Almanya & Polanya Turu
3080.48 TL Kişi Başı
06.05.2021
Şeker Bayramı Selanik Kavala Turu
Şeker Bayramı Selanik Kavala Turu
1228.49 TL Kişi Başı
07.05.2021

1. Gün: İSTANBUL – SELANİK OTOBÜS YOLCULUĞU

Akşam saat 22:00 Kadıkoy evlendirme dairesi onu,22:30 Beşiktaş Yıldız Cami , 23:00 Bakırkoy Omur Plaza onunden hareket ile yola çıkıyoruz.

Silivri – Keşan güzergahını takiben İpsala sınır kapısına varıyoruz. Pasaport ve gümrük işlemleri sonrası Dedeağaç - Gümülcine – İskeçe üzerinden Selanik’e ulaşıyoruz.


2. Gün: SELANİK TURU

Sabah Selanik'e varışımızı takiben yapılacak olan panoramik Selanik şehir turunda görülecek yerler arasında Aya Dimitri Katedrali, Atatürk’ün Evi, Roma, Bizans ve Osmanlı yapıları, sahil şeridi, Beyaz Kule yer almaktadır. Tur bitiminde otele transfer ve yerleşme. Akşam arzu edenler ile ekstra Yunan Tavernasında akşam yemeği. Geceleme otelimizde.


3. Gün: SELANİK TURU (METEORA)

Sabah kahvaltı sonrası alışveriş ve kişisel aktiviteler için serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Meteora Turuna katılıyoruz. Saat 07:30 otelden hareket ediyoruz. İlk durağımız Litohoro, dagin eteklerinde yarim saatlik bir yürüyüşten sonra direk Meteora’ya varış. Ortodoks keşişler Hristiyanlığın ilk dönemlerinde inzivaya çekilmek, tanrıya daha yakın, dünyevi konulara ise daha uzak olmak amacıyla bu manastırları yapmışlar. Her bir manastır 300 m. kadar yükseklikteki kayaların üzerine yapılmış.  Burada serbest olarak alacağımız ögle yemeğimizin ardında dönüş yolumuza başlıyoruz. Geceleme otelimizde.


4. Gün: SELANiK-KAVALA

Sabah kahvaltı sonrası odalarımızın boşaltılması ve Kavala'ya hareket. Kavala’ya varışımızın ardından yapılacak olan Kavala şehir turumuzda Meryem Ana Kilisesi, İmaret, Kavalalı Mehmet Ali Paşa Heykeli ve evi görülecek yerler arasındadır. Gezimizin ardından otelimize transfer ve odalarımıza yerleşme. Serbest zaman. Geceleme otelimizde.


5. Gün: KAVALA-İSTANBUL

Sabah kahvaltı sonrası odalarımızın boşaltılması ve İstanbul'a doğru hareket. Tüm misafirlerimizin katılımı ile ekstra olarak yol üzeri; Bati Trakya'daki Türk nüfusunun yoğun olarak yaşadığı, sırasıyla İskeçe (Xanthi), Gümülcine (Komotini) ve Dedeağaç’ı (Alexandroupoli) şehirlerini ziyaret ediyoruz. Sonrasında İpsala sınır kapısına varış. Gümrük ve pasaport işlemleri sonrası Türk sınırına geçiş. İstanbul'a varış ve turumuzun sonu.


FİYATLAR

Tarih İki Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişi Ek Yatak1. Çocuk2. ÇocukTaksitler
07.05.20211228.49 TL1845.82 TL 1228.49 TL0 - 2 Yaş 740.80 TL
3 - 12 Yaş 1228.49 TLTaksitler »


DAHİL OLANLAR

 

DAHİL OLMAYANLAR

Özel otobüsümüz ile gidiş dönüş otobüs yolculuğu

Selanik’de kategori otelde 2 gece oda kahvaltı konaklama

Kavala’da kategori otelde 1 gece oda kahvaltı konaklama

Yarım günlük Panoramik Selanik şehir turu

Yarım günlük Panoramik Kavala şehir turu

NİNETYNİNETOUR  Profesyonel Türkçe rehberlik ucreti

Zorunlu Seyahat Sigortası (Mesleki sorumluluk sigortasıdır.)

 

 

 

 

 

 

Vize ücreti ve vize hizmet bedeli           110 EURO (Vize alımı için gerekli evrakları belirten ek listeyi lütfen isteyiniz.)

Yurt dışı çıkış harcı (İlgili bankalara veya havalimanındaki maliye veznesine yatırabilirsiniz)(Yurt dışı cıkış harclarını seyahat öncesi ilgili bankalara yatırmanız gerekmektedir.)

Ekstra tur ücretleri

muze ve oren yeri giris ucretleri

Rehber ve Şöför bahşişleri 5 EURO

Ergo SEYAHAT GÜVENCE PAKETİ (Vize reddi ile karşılaşan misafirlerin veya hastalık sorunu nedeni ile tura katılması mümkün olmayacak misafirlere tur bedeli kadar ödeme yapılmasını sağlamaktadır.( Toplam tutar üzerinden sigorta firması tarafından %18 muafiyet uygulanmaktadır. Bununla birlikte bagaj kaybından, hasarına, hırsızlıktan, ferdi kaza teminatına kadar birçok ek teminatı barındırmaktadır.) İptal teminatında tur bedeli kişi başı 3000 euro ile sınırlıdır.

Seyahat güvence paketi ücreti tur bedeliniz ile orantılı olarak değişmektedir.

 *Yunanistan makamları pasaportunda KKTC girişi olan yolcuların ülkeye girişine izin vermemektedir. Lütfen bu hususa dikkat ediniz.

 

 

 

 

Hareket Tarihi ve Saatleri

07 Mayıs

TUR NOTLARI

- Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. 10 yıldan eski pasaportlar yurtdışına yapılan seyahatlerde geçerli değildir, ve tur hareket tarihinden önce yenilenmesi gerekmektedir.

- NİNETYNİNETOUR, havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce misafirlerimiz tarafından merkez ofis aranarak yazılı teyit edilmesi gerekmektedir.

- Uçuş saatlerini ve parkurunu teyit etmeyen misafirlerin iç hat bağlantı uçuş ulaşımlarında yaşanan değişikliklerden NİNETYNİNETOUR sorumlu değildir.

- Tur programında belirtilen tur güzergâhı örnek güzergâh olup tur parkurunda değişiklik olabilir.

- Uçağın ineceği şehir farklılık gösterebilir. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan NİNETYNİNETOUR sorumlu tutulamaz.

- NİNETYNİNETOUR, gerekli gördüğü durumlarda, tur güzergâhını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar.

- Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün/günler  gerçekleştirilebilir.

- NİNETYNİNETOUR, yıldız kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.

- Programlarda belirtilen tüm otel isimler V.B. (ve benzeri) olup yıldız kategorisi ve mesafe olarak örnek teşkil etmek için yazılmıştır. Belirtilen isimli otelde konaklama yapılacağı anlamına gelmez.

- Bu paket turda minimum katılımcı sayısı her otel kategorisi için 40 kişidir. Paket tura katılacak kişi sayısının yeterli olmaması durumunda 21 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir.

- Turun iptali durumunda vize ücreti ve sigorta ücretleri iade edilemez.

- Yol üzerinde alternatif turlar gruptan en az 6 kişinin katılımı olduğu taktirde gerçekleşir. Katılmak istemeyen misafirler mola yerinde bekletilir.

- Programlarda belirtilen geziler rehberin insiyatifinde herhangi bir nedenden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir.

- Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Alternatif turlar minimum 20 kişilik katılım olduğu takdirde gerçekleştirilebilir, daha az katılım olduğu takdirde rehberin insiyatifinde ve gerekli olur ise fiyatlar değiştirilerek gerçekleştirilebilir. Bu gezi ya da turların yapılamamasından NİNETYNİNETOUR sorumlu tutulamaz.

- Müze ve ören yerleri girişleri ücreti fiyatlara dâhil değildir.

- 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup 3. yatak standart yataktan küçüktür ve / yeya ilave acılan kapanan ek yataktır.

- Çocuk indirimi sadece 2 yetişkin yanında kalan belirli yaş grubu içerisindeki çocuklar için geçerlidir.

- NİNETYNİNETOUR konsoloslukla müşterilerimiz arasında sadece aracı konumda olup vizenin her hangi bir neden ile onaylanmaması, yetişmemesi ve / veya vizede yanlışlıklar oluşması halinde hiçbir sorumluluğu olmayıp yolcunun hiçbir şekilde NİNETYNİNETOUR dan tazminat hakkı yoktur.

- Vizenin gidilecek tura ilk giriş yapılan ülkeden veya en fazla konaklama yapılacak ülkeden alınması gereklidir aksi halde pasaport polislerinin ülkeye giriş yaptırmamasından NİNETYNİNETOUR kesinlikle sorumlu değildir.

- Otellerde alınan kahvaltı standardı Continental kahvaltı olup tereyağı reçel kahve veya çaydan ibarettir. Grup kahvaltıları otellerde ayrı salonlarda alınıp münferit yolcu kahvaltılarından farklıdır.

- Vize başvurusu için en az 6 ay geçerli pasaport ve acentelerimizden temin edebileceğiniz vize için gerekli evraklar listesinde belirtilen belgeler eksiksiz tur hareket tarihinden minimum 1 ay önce yazılı onay ile acentaya teslimi gerekmektedir.

TUR BROŞÜRÜ VE NOTLAR PAKET TUR SÖZLEŞMESİNİN AYRILMAZ BİR EKİDİR .PAKET TUR SÖZLEŞMESİNDE İMZASI BULUNAN KİŞİ VE KİŞİLER ADINA TESLİM ALINMIŞTIR.

 

 

FOTOĞRAF GALERİSİ

YORUMLAR

Tur Hakkında Düşünceleriniz

Ad Soyad
Mesajınız
(En çok 500 karakter)

karakter kaldı